2021. február 26., péntek

vizek

KÉTEZERHUSZONEGY FEBRUÁR HUSZONHÉT, SZOMBAT, DE MÉG ÉPPCSAK.

nem azért mondom, de most már kezd nyomasztó lenni. és az emberek is egyre nyomasztóbbak, mert hogy mindenki egy éve ugyanezt nyögi. a politikusok meg még ráindították a kampányidőszakot is, úgyhogy már a csapból is csak az folyik, ki miért és mekkora fasz. keresek valami forrást vagy nemtudom.