KÉTEZERHUSZONEGY FEBRUÁR HUSZONHÉT, SZOMBAT, DE MÉG ÉPPCSAK.
nem azért mondom, de most már kezd nyomasztó lenni. és az emberek is egyre nyomasztóbbak, mert hogy mindenki egy éve ugyanezt nyögi. a politikusok meg még ráindították a kampányidőszakot is, úgyhogy már a csapból is csak az folyik, ki miért és mekkora fasz. keresek valami forrást vagy nemtudom.