KÉTEZERHUSZONEGY JANUÁR NÉGY, HÉTFŐ.
visszaálltam a jelenléti munkába, egy rövidebb projektbe fogtunk bele vidéken. úgyhogy volt szerencsém a máv intercity-s ültetőrendszeréhez, ami egyáltalán nem kovidbiztos, és szerintem a hundszabályról se hallott még, aki programozta. úgyhogy most amíg ez a cucc megy vidéken, addig a dolgaim egy másik része megy távmunkában, ez az igazi hibrid modell. amúgy annyit nem voltam emberek között, hogy elfeledkezem a távolságtartásról meg attól, hogy az emberektől félni kell. remélem, nem kell félni.