2020. december 31., csütörtök

jaj, de unom

KÉTEZERHÚSZ DECEMBER HARMINCEGY, CSÜTÖRTÖK. 

na jó, elhagyjuk ezt a 2020-as évet, nem vagyok tőle szentimentális, se különösebben boldog, kicsit olyan, mintha inkább elnapolni kellene, mert mintha nem is lett volna vagy ha volt is, hát az nem volt igaz. nem nagyon volt említésre méltó, nagyrészt azt csináltam, hogy kivártam. márciustól szeptemberig lement egy projekt, ami normálisan márciustól májusig lement volna, ez tulajdonképpen az egyetlen valami, aminek a végére sikerült pontot rakni, egyébként minden másba csak belekezdeni sikerült, ami kicsit olyan, mintha álmodoznék egy covid utáni világról, ami hát nem annyira van kilátásba helyezve. aztán ami elég markánsan volt 2020-ban az az, ami eufemisztikusan úgy foglalható össze, hogy az szfe modellváltása. ez ugye mondhatni felteszi a habot a tortára, hogy aztán várjuk, hogy melyik kormányrendelet lesz végül a habon a cseresznye. amúgy hallom innen-onnan, hogy sokak utolsó reménye 2022. várni csak várni, mindig csak várni stb.