KÉTEZERHÚSZ DECEMBER HUSZONKILENC, KEDD.
én ugyan épp a munkahelyemen voltam, amikor történt, és semmit sem éreztem belőle, de elvileg ma olyan földrengés volt horvátiában, ami hozzánk is elérződött. igazából fogalmam sincs, milyen egy ilyen földrengés, persze ha erős, az nem jó, az apokaliptikusnak hangzik, de egy ilyen enyhére tök kíváncsi lettem volna, szóval nem ér, hogy semmi sem érződött. ami vicces, hogy év elején voltam japánban, ahol relatíve rendszeres a dolog, és ott sem futottam bele. az ominózus augusztus huszadikai viharon kívül egy darab hóviharról tudok beszámolni wisconsinban, de abból is főleg csak az van meg, hogy marhasok hó leesett meg volt némi hangja a szélnek, egyébként ültem bent egy meleg szobában és olvastam vagy írtam valószínűleg. elmaradt talán egy órám, aztán másnap derékig ért a hó a kampuszon, és mintás volt a teteje. de ennyi. gondolom, szerencsés vagyok.