KÉTEZERHÚSZ ÁPRILIS TÍZ, PÉNTEK.
minthogy nem írtam, rendkívül kevéssé tudok elszámolni az eltelt idővel. elolvastam egy pár, megnéztem egy pár, megettem egy pár, lejátszottam egy pár... ilyenek. az ötödik rész vége után egyáltalán nem gondolom, hogy az új pápával hasonlítanánk így kábé bármiben, de egész biztosan gondolom, hogy nem jó a szinkronja, nem találkozik hang és az ember, nem stimmel ide hdg idiolektusa, és nem is volt idejük elégszer felvenni, hogy kikupálják. bezzeg sharon stone básti hangján például. engem egyébként ahogy a wifi emlegetése, úgy a popkultúra celebjeinek behozatala sem érint meg. oké, hozzuk közelebb a mindennapjainkat, ez az átfogó koncepció, értem, de nem értem. sokszor azt érzem, hogy csak a hatásra megy. dolgozom is amúgy.