KÉTEZERHÚSZ MÁRCIUS HUSZONÖT, SZERDA
rendkívül kis hatékonysággal dolgozom. amik a kapcsolatok illúziói voltak, azok lettek a kapcsolataim. ma megpróbáltuk az interneten megünnepelni nagyi hetvenötödik szülinapját. túl sokat használom a social mediát. nem motivál különösebben semmi. amikor képet választasz a gyerekkorodból, tudd, hogyha egy év alatt vagy, a fiúk nem lájkolják. tudd, hogy a kifelé mutatni vágyott képet tükrözik ilyenkor is a választásaid. vagy az önképed, rosszabb esetben. rossz, amikor egy ilyen közegbe belépve egy valódi régi kép is elkezd nemvalódi lenni. valahol mókás, hogy még az egyéves szülinapomon is értetlen mogorvasággal ülök a torta mögött, hogy hülyék vagytok emberek, egy viaszizét minek kell meghatottan nézni és főleg, miért kell ettől az egésztől boldognak lenni.