2020. március 31., kedd

kamü

KÉTEZERHÚSZ MÁRCIUS HARMINC, KEDD.

győz a lustaság. sorozatot néztem hajnalig, úgyhogy most ébredtem fel, de lusta vagyok írni. félálomban összekapartam magam, és ma egyetlen egy dolgon dolgoztam egész délután és este, nem huszonötön, és ennek lehet örülni. előtte szkájpoltam is (tényleg z-vel, á-val és j-vel, mert a skype-ot rég nem használom szkájpolásra) külföldre vándorolt barátnémmal, úgyhogy ma egész jó a világ. leszámítve a szorongást hajnal 2 és 3 között, és a fél perc pityergést egy megható kép láttán. olasz kollégám szerint jó ötlet ilyenkor elolvasni camus-től a pestisét. hát nem tudom, amikor másodszorra olvastam a sziszüfoszt, nem arról győzött meg, hogy nemöngyilkosnak lenni az egyetlen ontológiailag helyes döntés, hanem hogy de, teljesen logikus, öngyilkosnak kell lenni. életösztön meg síró rokonok meg hogy ha magadat csinálod ki, akkor lemaradsz a tűzijátékról, amit egyébként biológiailag neked rendeznek a végén. mit érdekel engem, mint didit és gogót, hogy akkor feláll-e, nincs is mi, én a tűzijátékot szeretném. ja igen, a caligula is hótt életveszély volt.