2021. április 28., szerda

nyenyenyenyenyee

KÉTEZERHUSZONEGY, ÁPRILIS HUSZONKILENC, CSÜTÖRTÖK.

*vigyázz, trágár*

na akkor most kipróbáljuk azt az sz betűs izét, ami igazából két sz betűs izé egyben, valami ólás abadság, mert most, igaz, röviden, de szépen le fogom írni, hogy tudniillik 

a faszom kivan. mindössze arra vágyom, hogy ne játsszanak az életemmel és ne lopják szét a fejem fölül az országot, de ha már meg is csinálják, legyen bennük legalább annyi, hogy nem akkor, amikor még a gyülekezési jogommal sem élhetek. ez így röviden akkor össze is lett volna foglalva. mert egyébként csak arról, hogy az elmúlt két napban mi történt, de tényleg bazmeg, most azoktól az apró részletektől, hogy éjszaka smseznek, hogy ugyan már, menjek másnap a kínaival oltatni (mást úgysem adnak nyenyenyenyenyee), ha egyáltalán még nem voltam, mert ugye azt nem tudják, ki volt, ki nem, csak küldik fűnek-fának éjszaka az smst, hátha véletlenül épp tudott aludni (ugyanitt: feleségül nevegyelek), azokig a kicsivel nagyobb "részletekig", hogy kiprivatizálták nagyjából az egész hazai felsőoktatást, és akkor még ilyen izék, amikről még nem is hallottam, mert sajtóolvasó átlagpolgár vagyok, szóval mindezekről lehetne talán nagyon hosszan. de bennem erre tényleg elfogytak a szavak. az a helyzet, hogy hiába tolod be kis lépésekben tövig a faszt, eljön az a pont, amikor